ОБАВЕШТЕЊЕ ПОВОДОМ СВЕЧАНОГ ПОЧЕТКА ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

Свечана Академија поводом почетка нове школске године биће одржана 2. октобра 2023. године, са почетком у 10 часова у Амфитеатру Правног факултета Универзитета у Нишу. Том приликом, декан Факултета, проф. др Небојша Раичевић, свечано ће уручити индексе за пет најбоље рангираних студената, уписаних у прву годину основних академских студија права у школској 2023/2024. години.

Додела индекса осталим студентима који су уписали прву годину основних академских студија права у школској 2023/24. години, обавиће се истог дана, 2. октобра у Амфитеатру Правног факултета са почетком у 12 часова за све студенте без обзира на број индекса.

Студенти су дужни да са собом понесу картончић са бројем индекса који су добили приликом уписа.