Мени

ПРАВНИ ФАКУЛТЕТ У НИШУ НА САЈМУ ОБРАЗОВАЊА У ЧАЧКУ

У Високој медицинској школи у Ћуприји, 18. марта 2017. године. одржан је САЈАМ ОБРАЗОВАЊА, на коме је учешће узео и Правни факултет у Нишу.

Сајам образовања се традиционално одржава сваке године у Ћуприји и нуди заинтересованим средњошколцима из Ћуприје и околине увид у програме студирања високошколских установа из Ниша, Крагујевца, Београда, Јагодине ...

Овогодишњи Сајам образовања свечано је отворио министар просвете, науке и технолошког развоја господин Младен Шарчевић.

Правни факултет у Нишу је на сајму презентовао своје студијске програме и могућности студирања са посебним освртом на припремну наставу за полагање пријемног испита и сам пријемни испит.

Штанд Правног факултета је био доста посећен, средњошколци и остали заинтересовани посетиоци сајма могли су разговором са презентерима Факултета и преко рекламног материјала да се ближе упознају са могућностима студирања на Правном факултету у Нишу.

Екипу Правног факултета у Нишу, на сајму образовања у Чачаку, чинили су: асистент Александра Васић, Ненад Милошевић, Владимир Благојевић и студент Факултета Александра Трифуновић.