ПРЕДАВАЊЕ МР ВУКА ЈЕРЕМИЋА "ИЗАЗОВИ СПОЉНЕ ПОЛИТИКЕ"

У организацији Студентске асоцијације правника у Амфитеатру Правног факултета Универзитета у Нишу, у суботу 11. фебруара 2012. године, мр Вук Јеремић, министар спољних послова Републике Србије одржао је предавање "ИЗАЗОВИ СПОЉНЕ ПОЛИТИКЕ".

Стефан Јовановић из Студентске асоцијације правника је отворио предавање, и прочитао кратку биографија мр Вука Јеремића. Декан Правног факултета у Нишу, проф. др Предраг Димитријевић је поздравио све присутне и захвалио се министру спољних послова, мр Вуку Јеремићу на посети Правном факултету.

Мр Вук Јеремић је након поздрава одржао предавање на тему "ИЗАЗОВИ СПОЉНЕ ПОЛИТИКЕ".

Након предавања, министар спољних послова мр Вук Јеремић је давао одговоре на многобројна питања студената.

Поред студената и професора Правног факултета у Нишу, као и Универзитета у Нишу, предавању је присуствовао и велики број званичника градских и других институција.

.

ФОТО-ГАЛЕРИЈА