Предавање: "MILESTONES IN THE PROSECUTION OF SEXUAL VIOLENCE CRIMES BY THE ICTY"

У среду, 9. маја 2012. године у Сали за седнице Правног факултета Michelle Jervis, Виши правни саветник тужиоца и виши заступник тужилаштва у жалбеним поступцима Међународног кривичног суда за бившу Југославију, одржала је предавање: "MILESTONES IN THE PROSECUTION OF SEXUAL VIOLENCE CRIMES BY THE ICTY"

Катедра за кривичноправне науке, заједно са Студентском организацијом правника – САП, организовала је посету представнице Међународног кривичног трибунала за бившу Југославију, Више правне саветнице тужиоца Michelle Jarvis, која је одржала предавање студентима треће године на тему „Прекретница у процесуирању сексуалних деликата од стране Хашког трибунала", дана 9. маја 2012. године.