ПРОМОЦИЈА ПРАВНОГ ФАКУЛТЕТА НА САЈМУ ОБРАЗОВАЊА У ДОМУ ВОЈСКЕ У НИШУ

На Сајму образовања у Дому војске у Нишу, који је одржан 12. и 13. априла 2013. године, Правни факултет се представио на промотивном штанду и у оквиру сталне радионице Сајма.

На промотивном штанду, заинтересовани кандидати су информисани о свим значајним питањима студија права, посебно су представљени студијски програми, припремна настава за пријемни испит и процедура пријемног испита. Кандидатима су били доступни промотивни материјали и примери тестова за полагање пријемног испита.

У оквиру сајамског програма, др Славиша Ковачевић, доцент, одржао је, у својству тренера, радионицу на тему „Вештина говора и јавни наступ". Полазници радионице били су ученици средњих школа у Нишу.

Факултет су промовисали др Марија Игњатовић, др Славиша Ковачевић, Ненад Милошевић и представници студената.