Предавање проф. др Мирка Живковића на грчком Институту за међународно и страно право

Проф. др Мирко Живковић одржао је 21.05.2013. године на престижном грчком Институту за међународно и страно право (Hellenic Institute of International and Foreign Law) у Атини предавање под називом „Le Projet de la nouvelle loi du droit international privé de la République de Serbie – en recherche des moyens de l'unification et de l'harmonisation" („Нацрт новог Закона о међународном приватном праву Републике Србије – у потрази за средствима унификације и хармонизације").

Предавање је одржано по позиву професора Спиридона Врелиса (prof. Spyridon Vrellis), директора Института и једног од најпознатијих европских професора Међународног приватног права.

Предавање је било намењено судијама и адвокатима.

Проф. др Спиридон Врелис, директор Института, проф. др Мирко Живковић и сарадници Института.