уговор БАТ

између

Правног факултета у Нишу

и

British American Tobacco SEE d.o.o., предузећа за производњу, трговину и дистрибуцију дувана и дуванских производа

Уговором о сарадњи Правног факултета у Нишу и предузећа British American Tobacco SEE d.o.o., предвиђена је реализација програма „We challenge you„. Циљ овог програма је да студентима завршних година омогући да се, кроз програм непосредне праксе, упознају са радом и функционисањем изнад поменутог предузећа.

Програм ће се спроводити у школској 2008/2009 години, у просторијама БАТ-а у Београду и Врању, а истим ће координирати представник Кадровског одељења овог предузећа.

Студентима учесницима, који успешно испуне обавезе предвиђене Програмом, биће уручени сертификати о обављеној пракси.

Информације о јавном конкурсу, на основу којег ће се студенти пријављивати за Програм, Факултет ће истаћи на огласним таблама и свом званичном сајту.

УГОВОР О САРАДЊИ - ПРАВНИ ФАКУЛТЕТ - British American Tobacco SEE d.o.o