СПОРАЗУМ О ДУГОРОЧНОЈ САРАДЊИ

У суботу, 06. новембра 2010. године, На Правном факултету у Нишу потписан је Споразум о дугорочној сарадњи између ФАКУЛТЕТА ЗА ДРЖАВНЕ И ЕВРОПСКЕ СТУДИЈЕ У ПОДГОРИЦИ и ПРАВНОГ ФАКУЛТЕТА УНИВЕРЗИТЕТА У НИШУ.

Испред Факултета за државне и европске студије у Подгорици Споразум је потписао проф. др Ђорђије Блажић, декан, док је за Правни факултет у Нишу свој потпис на Споразум ставио декан Факултета проф. др Предраг Димитријевић.

Споразум о сарадњи две стране закључен је ради дугорочног развоја и унапређења сарадње у области високог образовања, научно-истраживачког рада, перманентног образовања и других облика деловања, у које су укључени студенти, наставници и сарадници Правног факултета Универзитета у Нишу - Република Србија, и Факултета за државне и европске студије Подгорица – Црна Гора.