СВЕЧАНИ ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ 2011/2012. ГОДИНЕ

Правни факултет Универзитета у Нишу обележио је 03. октобра 2011. године пријем 52. генерације студената Свечаном академијом одржаној у Амфитеатру Правног факултета у Нишу.

Том приликом, проф. др Наташа Стојановић, продекан за наставу и научни рад Правног факултета Универзитета у Нишу, поздравила је госте, наставнике и сараднике, а бруцошима упутила речи добродошлице. Студентима се обратио и проф. др Мирољуб Гроздановић, ректор Универзитета у Нишу.

Све присутне на Свечаној академији поздравио је и студент продекан Александар Бзенић.

Првих пет кандидата који су на пријемном испиту остварили најбољи резултат имали су част да им индексе уручи продекан Факултета проф. др Наташа Стојановић.

Академски хор Универзитета у Нишу је и ове године увеличао пријем нове генерације студената.