СВЕЧАНИ ПОЧЕТАК НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

Правни факултет Универзитета у Нишу обележио је 01. октобра 2012. године пријем 53. генерације студената Свечаном академијом одржаној у Амфитеатру Правног факултета у Нишу.

Проф. др Предраг Димитријевић, декан Правног факултета Универзитета у Нишу, пригодним говором поздравио је госте, наставнике и сараднике, а бруцошима упутио речи добродошлице. Студентима се обратио и Александар Бзенић, студент продекан.

Овогодишња апсолутна победница у свим категоријама такмичења у беседништву студената Правног факултета, Јелена Милошевић, извела је своју беседу.

Првих осам кандидата који су на пријемном испиту остварили најбољи резултат имали су част да им индексе уручи декан Факултета проф. др Предраг Димитријевић.

Академски хор Универзитета у Нишу је и ове године увеличао пријем нове генерације студената.