СВЕЧАНА АКАДЕМИЈА ПОВОДОМ ДАНА ФАКУЛТЕТА

Дана 16. маја 2013. године, у Амфитеатру Правног факултета Универзитета у Нишу, одржана је Свечана академија поводом 53 године постојања и рада Факултета. Академији су присуствовали представници многих факултета и универзитета из земље и иностранства, правосудних институција, локалне самоуправе и многобројни пријатељи Правног факултета и поштоваоци правне науке.

Свечану академију је отворио проф. др Мирослав Лазић, декан Правног факултета, који је уз речи добродошлице упућене гостима, одржаo пригодан говор

У име Ректората, присутне је поздравио проректор за научни рад и издавачку делатност Универзитета у Нишу проф. др Ненад Д. Павловић.

На свечаности су прочитана имена најбољих студената друге, треће и четврте године основних академских студија права у школској 2011/2012. години са просечном оценом 10,00, који су награђени пригодним новчаним наградама.

Декан Правног факултета у Нишу проф. др Мирослав Лазић, поводом 53 године постојања и рада Факултета уручио је признање и новчану награду Марији Милојевић, најбољем дипломираном студенту Правног факултета, која је основне академске студије права завршила са просечном оценом 9.97.

Својим нумерама Свечаност је увеличао и Академски мешовити хор Студентског културног центра Ниш.

ak2013-1.jpg ak2013-2.jpg ak2013-3.jpg ak2013-4.jpg ak2013-5.jpg ak2013-6.jpg ak2013.jpg