СВЕЧАНИ ПОЧЕТАК НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

Правни факултет Универзитета у Нишу обележио је 01. октобра 2013. године пријем 54. генерације студената Свечаном академијом одржаној у Амфитеатру Правног факултета у Нишу.

Проф. др Мирослав Лазић, декан Правног факултета Универзитета у Нишу, пригодним говором поздравио је госте, наставнике и сараднике, а бруцошима упутио речи добродошлице. Све присутне је затим поздравио и проф. др Зоран Перишић, градоначелник Ниша.

Првих седам кандидата који су на пријемном испиту остварили најбољи резултат имали су част да им индексе уручи декан Факултета проф. др Мирослав Лазић, а то су:

1. Антов (Драган) Јеленa, освојених 100 поена, Гимназија Бора Станковић у Нишу,
  2. Младеновић (Драгиша) Игор, освојених 99 поена, Гимназија у Прокупљу,
  3. Лазић (Радивоје) Никола, освојених 98 поена, Средња школа у Брусу,
  4. Јовановић (Добриша) Милица, освојених 97,22 поена, Правно - пословна школа у Нишу,
  5. Стошић (Душан) Милица, освојених 97 поена, Гимназија 9. мај у Нишу,
  6. Миљковић (Славиша) Тамара, освојених 97 поена, Прва нишка гимназија Стеван Сремац у Нишу, и
  7. Пејчић (Златко) Јулија, освојених 97 поена, Гимназија Бора Станковић у Нишу.

Академски мешовити хор Студентског културног центра Ниш је и ове године увеличао пријем нове генерације студената.

ФОТО-ГАЛЕРИЈА