ОБУКА ЗА ПИСАЊЕ ОПТУЖНИХ АКАТА У КРИВИЧНИМ СТВАРИМА

Правосудни истраживачки центар, у сарадњи са Правним факултетом Универзитета у Нишу, Савезом студената Правног факултета у Нишу и Удружењем правника Правног факултета Универзитета у Нишу, под покровитељством Амбасаде Сједињених Америчких Држава у Београду, организује Обуку за писање оптужних аката у кривичним стварима.

Предавач је, овом приликом, Драгољуб Миладиновић, апелациони тужилац и руководилац Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Нишу.
Обука је намењена студенткињама и студентима треће и четврте године Правног факултета Унуверзитета у Нишу.

Пријава траје до 13. маја 2024. године, док ће сама Обука бити одржана 20. маја 2024. године, у 12 часова, у сали 6/1 Правног факултета Универзитета у Нишу.
Селектирање кандидаткиња и кандидата обавиће се 14. маја 2024. године, у кабинету проф. др Дарка Димовског, од 12 часова.
За све учеснике биће обезбеђени сертификати.

Линк за пријаву:

ТЕСТ ИЗ ПРЕДМЕТА ПОРОДИЧНО ПРАВО 30. 04. 2024. ГОДИНЕ

Тест из предмета Породично право одржаће се 30. 04. 2024. године у учионицама Амфитеатар и 2/1 са почетком у 11 часова.
Право изласка на тест имају сви студенти.

КОЛОКВИЈУМ ИЗ ПРЕДМЕТА ПРАВО ЛОКАЛНЕ САМОУПРАВЕ

Колоквијум из предмета Право локалне самоуправе одржаће се 11. маја 2024. године у 11 часова.
Пријава за колоквијум је од 28. априла до 7. маја 2024. године и обавиће се електронским путем.
Право пријаве на колоквијум имају сви студенти који су уписали предмет Право локалне самоуправе у школској 2023/2024. години.