ПРИЈАВА ЗА ПРИПРЕМНУ НАСТАВУ

Драге будуће студенткиње и студенти,

Правни факултет је одлучио да олакша упис – полаже се предмет по избору (српски језик, историја или оба) !

Да бисте се што квалитетније спремили за упис, омогућили смо вам припремну наставу која ће се изводити online, помоћу платформе Zoom, у складу са околностима у којима се налазимо.

Имајући у виду обавезе које имате поводом краја школске године, припремна настава одржаваће се викендом и почиње 22.5.2021. по распореду који се налази на линку.

Цена припремне наставе прилагођена је тренутној економској ситуацији и износи 3000,00 динара по предмету.
Накнаду за похађање припремне наставе уплатити на жиро рачун: 840-1734666-83, са позивом на број: 856.

Молимо вас да формулар за пријаву, који се налази испод, попуните до 20.5.2021. године, а да скенирану или фотографисану уплатницу пошаљете са ваше e-mail адресе коју сте навели у формулару, на адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели., уз навођење имена и презимена у subject-у поруке.

ФОРМУЛАР ЗА ПРИЈАВУ ЗА ПРИПРЕМНУ НАСТАВУ

Верујемо да ћете добром припремом и преданим радом постићи жељене резултате!

Ваш Правни факултет