ТЕРМИНИ ИСПИТА ИЗ ПРЕДМЕТА ОБЛИГАЦИОНО ПРАВО И ТРГОВИНСКО ПРАВО У ДЕЦЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

Испит из предмета Облигационо право, за студенте који га полажу по програму "Заврши започето", одржаће се 18.12.2023. године  са почетком у 12 часова у Читаоници Правног факултета на другом спрату.
Испит из предмета Трговинско право, за студенте који га полажу по програму "Заврши започето" (само студенти са петоцифреним бројем индекса), одржаће се 18.12.2023. године  са почетком у 13 часова у учионици 4/1. Студентима који студирају по програму "Заврши започето", а уписали су Факултет у преиоду од 2008. до 2015. године, испит почиње у 9 сати.
За све дртуге предмете, студенти по програму "Заврши започето" долазе на испит у терминима наведеним у распореду за децембарски испитни рок за основне академске студије.