ПОСЕТА НАШИХ СТУДЕНАТА СТАРТАП КОМПАНИЈИ JURIST SOFT DOO NIŠ

Дана 24.10.2023. године, организована је стручна посета студената Правног факултета у Нишу, заједно са асс. Савом Вешковићем, стартап компанији Jurist Soft doo Niš, у Научно-технолошком парку.

oipot 001

На самом почетку, група студената, предвођена представницима Научно-технолошког парка, обишла је музејску поставку и пословни простор ове установе. Затим су запослени стартап компаније упознали студенте са својим канцеларијским простором, уз истовремено представљање њиховог делокруга рада. На крају су се у конференцијској сали обратили студентима темом „Како изгледа посао правника у ИТ сектору?”.

oipot 002

Студенти су овом посетом имали прилику да се упознају са радом једине стартап компаније у Србији која се бави правним пословима. Том приликом, студенти су спознали рад правника у ИТ сектору, с обзиром на то да су сви запослени у Jurist Soft doo Niš дипломирани правници.

oipot 002