НАШИ СТУДЕНТИ У ПОСЕТИ МИНИСТАРСТВУ СПОЉНИХ ПОСЛОВА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ

У четвртак, 12.03.2020.године студенти Правног факултета у Нишу имали си прилику да у Министарству спољних послова присуствују предавању Првог потпредседника Владе и министра спољних послова Ивице Дачића на тему спољнополитичких приоритета Републике Србије.

Министар Дачић је предочио значај и приоритете Републике Србије на медјународној политичкој сцени и изразио наду да ће наши студенти као експерти у својим будућим професијама бити у прилици да бране интересе наше државе или можда учествују у реализацији њених спољнополитичких циљева.

Поред наших студената, предавању су присуствовали и студенти Правног факултета у Београду и Факултета политичких наука.

Организатори овог предавања били су Министарство спољних послова Републике Србије у сарадњи са Правним факултетом у Нишу и ЕЛСА-ом Ниш.