РАДИОНИЦА КОМИСИЈЕ ЗА ЗАШТИТУ КОНКУРЕНЦИЈE - 31. МАЈ И 01. ЈУН 2021. ГОДИНЕ

Комисија за заштиту конкуренције Републике Србије, у оквиру Твининг пројекта „Даљи развој заштите конкуренције у Србији“, организује дводневну радионицу за студенте Правног и Економског факултета Универзитета у Нишу. Радионица ће бити одржана 31. маја и 01. јуна 2021. године на Правном факултету у Нишу, у термину од 9.00-13.30 часова. Услед тренутне епидемиолошке ситуације проузроковaне пандемијом COVID-19, број учесника Радионице је ограничен на десет студената Правног факултета и десет студената Економског факултета.

Заинтересовани студенти Правног факултета у Нишу треба да пошаљу своју пријаву (у којој је потребно навести име, презиме, број индекса и контакт мејл) на имејл адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.. Услед ограничених капацитета проузрокованих епидемиолошком ситуцајом, списак полазника радионице биће утврђен према времену приспећа пријаве. Могу се пријавити студенти свих нивоа студија. Студенти Економског факултета се могу обавестити о начину пријаве на сајту свог факултета.