СЕПТЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК 2021.

Поштоване студенткиње, Поштовани студенти,

На електронском студентском сервису објављени су нови датуми полагања за испите пријављене у СЕПТЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ 2021.

Молимо студенте да осим датума погледају и сатницу за испите која ће за сваки датум, испит и испитивача бити сукцесивно објављена на сајту Факултета - на овој страници.

МОЛИМО ВАС, ДА ЗБОГ МОГУЋИХ ИЗМЕНА, ПРОВЕРАВАТЕ ДАТУМЕ И САТНИЦУ ИСПИТА.

* Могућа су одступања од датума испита датих у оквирним распоредима испита уколико се испити поклапају са часовима предавања предметног наставника.

СТУДЕНТИ КОЈИ СУ НАКНАДНО ПРИЈАВИЛИ ИСПИТ,  ПОЛАЖУ У ПОСЛЕДЊОЈ ГРУПИ ПРЕДВИЂЕНОЈ ЗА ДАТУМ КОЈИ СТОЈИ У СТУДЕНТСКОМ СЕРВИСУ.

Студенти су у обавези да се придржавају дате сатнице како би било могуће одржати социјалну дистанцу.

Задржавање у ходнику није дозвољено. У учионицама су обележена места на којима је предвиђено седење. Остала седишта не могу се користити. Након завршетка испита не задржавајте се у ходницима и згради факултета.

Желимо Вам успешан испитни рок !

ОКВИРНИ РАСПОРЕД ЗА СЕПТЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК 2021.

РАСПОРЕД ПРОСТОРИЈА ЗА ПРЕДМЕТЕ, ГДЕ СТУДЕНТИ ПОЛАЖУ ИСПИТ У ЈЕДНОЈ ГРУПИ, МОЖЕ СЕ ПРОНАЋИ У ОКВИРНОМ РАСПОРЕДУ ИСПИТА ЗА СЕПТЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК 2021., А ЗА ИСПИТЕ ГДЕ СУ СТУДЕНТИ ПОДЕЉЕНИ У ВИШЕ ГРУПА, РАСПОРЕД ГРУПА МОГУ ПРОНАЋИ У ТАБЕЛИ ИСПОД.