НА ИНИЦИЈАТИВУ СТУДЕНТСКЕ АСОЦИЈАЦИЈЕ МААТ, ПРАВНИ ФАКУЛТЕТ У НИШУ И СТУДЕНТСКА АСОЦИЈАЦИЈА МААТ ОРХАНИЗУЈУ ХУМАНИТАРНУ АКЦИЈУ ЗА ПРИКУПЉАЊЕ ПОМОЋИ ЗА ПОРОДИЦУ ЦВЕТКОВИЋ

Породицу Цветковић из Ниша чине бака Душанка, четири унука и две унуке. Након што је њихов отац, ратни војни инвалид, преминуо прошле године, финансијска одговорност је спала на њихова леђа, а највише одговорности има Никола – Ваш вршњак.

Њих седморо живе од бакине пензије од које немају ни за најосновније намирнице, у кући препуној влаге, дотрајалог намештаја и условима у којима ниједно дете не заслужује да живи. И поред тога, Ови храбри и вредни мали борци, не одустају и са тако мало година, чувају једни друге, те деле и једно парче хлеба.

Помозимо им да истрају у овој борби.

БУДИМО ХУМАНИ!

Овим путем Студентска Асоцијација МААТ, и Правни факултет Универзитета у Нишу Вас позивају да сходно својим могућностима извршите донацију и то:

Сваког радног дана од 10 до 15 сати у канцеларији Студентске Асоцијације МААТ – Кабинет број 8, пети спрат;

Такође Вас обавештавамо да ће као кровни догађај у циљу прикупљања средстава бити организовано хуманитарно вече, а о чему ћете бити обавештени у наредном периоду.

Уплате можете извршити и на следеће начине:

Уплатом на динарски рачун: 165-7010855807-48, Аддико банка
160-6000000838286-13, Банка Интеса
Уплатом на девизни рачун: ИБАН РС351657010855831-73
Слањем поруке на број 3800 (цена поруке 200.00 РСД)