ОБАВЕШТЕЊЕ ПОВОДОМ СВЕЧАНОГ ПОЧЕТКА ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

Свечана Академија поводом почетка нове школске године биће одржана 3. октобра 2022. године, са почетком у 10 сати у Амфитеатру Правног факултета Универзитета у Нишу. Том приликом, декан Факултета, проф. др Небојша Раичевић, свечано ће уручити индексе за пет најбоље рангираних студената, уписаних у прву годину основних академских студија права у школској 2022/2023. години.

Додела индекса осталим студентима који су уписали прву годину основних академских студија права у школској 2022/23. години, обавиће се 3. октобра у Амфитеатру Правног факултета са почетком у 11.30 сати за студенте са редним бројем индекса од 1 до 200 и у сали 2 на истом спрату за студенте са бројем индекса од 201 до 357.

Студенти су дужни да са собом понесу картончић са бројем индекса који су добили приликом уписа.