ОБАВЕШТЕЊЕ О РАСПОРЕЂИВАЊУ СТУДЕНАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА ИЗ МЕЂУНАРОДНОГ ЈАВНОГ ПРАВА И ОСНОВА ПРАВА ЕУ У СЕПТЕМБАРСКОМ РОКУ

Имајући у виду да се од септембарског испитног рока на предметима Међународно јавно право и Основи права ЕУ, уместо принципа пар/непар, примењује принцип 0, 1, 2, студенти који би у септембарском испитном року одговарали пред истим испитивачем као и у јунском року, могу до 11. јула 2022. године директно преко сајта Факултета поднети захтев за промену испитивача. Студенти из ове категорије који не поднесу напред поменути захтев, одговараће код испитивача код ког су распоређени применом принципа 0, 1, 2. Студенти који у јунском и септембарском року нису распоређени код истог испитивача немају право да траже промену испитивача.

Промена испитивача могућа је само у септембарском испитном року, те студенти који у септембарском року на основу свог захтева, а у октобарском року по принципу 0, 1, 2 буду распоређени код истог испитивача, неће моћи да мењају испитивача.

Захтев за промену испитивача за премете МЈП и Основи права ЕУ у септембарском испитном року.