ПРЕДАВАЊЕ - Новчана кретања касноантичког Ниша одржати, МАРИЈА ЈОВИЋ

У Огранку САНУ у Нишу наставља се циклус предавања Античко културно покретно и непокретно наслеђе Ниша, источне и јужне Србије. Част нам је да Вас позовемо на треће јавно предавање из овог циклуса, које ће, на тему Новчана кретања касноантичког Ниша одржати мср МАРИЈА ЈОВИЋ, истраживач сарадник Археолошког института Београд - у петак, 24. новембра 2023. године, од 12:00 сати, у Огранку САНУ у Нишу, Универзитетски трг 2 (Мултимедијална сала Универзитета у Нишу, број 8).

Циклус се реализује у оквиру пројекта О-22-19 Археологија Ниша, Понишавља и јужне Србије од праисторије до средњег века (координатор пројекта: дописни члан САНУ Вујадин Иванишевић, руководилац пројекта и координатор циклуса: др Надежда Гавриловић Витас, научни саветник Археолошког института Београд).