ТАКМИЧЕЊЕ СТУДЕНАТА У БЕСЕДНИШТВУ

Поводом 50 година постојања и рада на Факултету се и ове године одржава традиционално такмичење студената Правног факултета у беседништву. Такмичење ће бити одржано 16. маја 2010 године у Амфитеатру факултета

Програм такмичења у беседништву

slot thailand tikus4d AMANAHTOTO stake88 casino PREMANTOTO