ЕЛЕКТРОНСКИ СТУДЕНТСКИ СЕРВИС

Поштоване студенткиње

Поштовани студенти

Обавештавамо Вас да је почео са радом студентски сервис и за студенте мастер и докторских студија.

Сервису приступате на насловној страни сајта Факултета кликом на "ЕЛЕКТРОНСКИ СЕРВИС СТУДЕНАТА"

Да би сте могли да користите сервис морате прво прибавити и лозинку .

То радите тако што кликнете "заборављена лозинка", укуцате ваш број индекса и лозинка ће вам бити послата на email. (Надамо сте да сте у складу са објавом на сајту Факултета послали Служби ажуриране - исправне e-mail-ove).

Напомињемо да слова која се јављају у индексу морају бити откуцана ћирилицом ( дакле "Д001/20" а не "D001/20", и "М001/20-УП" а не "M001/20-UP")

Студентски сервис Факултет ће користити да Вам доставља информације које су намењене само студентима мастер и докторских студија ( кодови за google учионице, линкови за ZOOM конференције и сл.)

Овим путем Вас обавештавамо и да преко СТУДЕНТСКОГ СЕРВИСА имате Online могућност гласања приликом избора за Студентски парламент који ће се одржати 05.10.2020. године од 9 до 15 часова.