СВЕЧАНОСТ ПОВОДОМ ПРИЈЕМА НОВЕ ГЕНЕРАЦИЈЕ СТУДЕНАТА

Првог октобра 2007. године, одржана је Свечана академија поводом уписа 48. генерације студената Правног факултета у Нишу.

Том приликом, проф. др Мирољуб Симић, декан Факултета, уручио је индексе најбоље пласираним кандидатима на пријемном испиту, док је доц. др Саша Кнежевић, продекан за наставу и научни рад, у име декана, поздравио све присутне.
Милош Трајковић, председник Студентског парламента, такође је поздравио госте, наставнике и сараднике, а бруцошима је пожелео да буду успешнији од претходних генерација.

Проф. др Надежда Новаковић, проректор за наставу Универзитета у Нишу, у име проф. др Радослава Бубња, ректора Универзитета у Нишу, поздравила је све присутне и пожелела новој генерацији пуно успеха у академском животу.

Свечаној академији присуствовао је и Њ.Е. госп. Георги Вадев, конзул Републике Бугарске.

Академски хор Универзитета у Нишу и овом приликом је увеличао свечаност. Поред нумера Академског хора, присутни су чули и беседу Сање Јефић, студента четврте године Правног факултета, која је говорила на слободну тему „Водич кроз Србију – немогућа мисија“